Slavnostní slib nových členů žákovského parlamentu

Na konci každého školního roku se v žákovském parlamentu musíme rozloučit s těmi nejstaršími – deváťáky, kteří odchází na střední školy. Na začátku roku pak ale zase přijdou noví členové ze čtvrté třídy, aby doplnili naše řady. Během září si čtvrťáci zorganizovali volby, ve kterých si vybrali dva zástupce – Emu Nemčekovou a Štěpána Stehlíka. Zástupci žáků v parlamentu se letos vyměnili i v šesté třídě. Zde byla vybrána dvě děvčata – Květa Plecitá a Elen Vláčilová. Slavnostní slib složili noví členové na říjnové schůzce ve čtvrtek 5. 10. 2023. Slíbili například, že se budou snažit jednat s učiteli, paní ředitelkou nebo s vedením města, a že svým chováním půjdou příkladem ostatním spolužákům. Věříme, že všichni čtyři budou naší velkou posilou.

Za Žákovský parlament

Mgr. Dana Nasadilová

 

Komentáře jsou vypnuty.