Rada rodičů a přátel školy

Plán akcí na školní rok 2022/2023

Výlet s Radou rodičů do Zoo Plasy

Do akcí, které Rada rodičů pořádá, patří také společný výlet. Už jsme procestovali mnoho míst dalekého i blízkého okolí a tentokrát jsme zvolili jednu z nejmenších zoo v České republice. Zoo Plasy je velice zajímavá svou polohou, vybavením i prostředím. Areál zoo je koncipován jako cesta kolem světa. Můžete se tu projít devíti zeměmi všech světových kontinentů. U toho si můžete zahrát minigolf, který je opravdu promyšlený a rozhodně se nemusí bát ani ti, kteří si ještě neměli možnost nikdy zahrát. Mezi zvířata, která zde můžete vidět, patří celá řada papoušků, malých opic, sov, surikat, lemurů a mnoho dalších. Mezi opravdové překvapení patří bílý tygr, lvi, panteři či levharti. Bohaté občerstvení a pestrá nabídka suvenýrů naše malé návštěvníky také velice nadchla. Děkuji všem účastníkům za prima strávený sobotní den.

    za Radu rodičů Kateřina Křížová

 

 

29.11.2021 – Vánoční dílnyodkaz   Vánoční dílny zrušeny z důvodu epidemiologické situace

 

CESTA ZA POZNÁNÍM

Poslední sobotu v září pořádala Rada rodičů akci “CESTA ZA POZNÁNÍM”. Krásné slunné odpoledne vytáhlo z domova několik rodičů s dětmi. Trasa vedla přes Siedlung k přehradě v Trojmezí. Po cestě čekalo na účastníky deset zapeklitých kvízových otázek. Děti dorazily na přehradu, kde je čekala sladká odměna. V cíli si děti vyzkoušely střelbu ze vzduchovky a opekly si vuřty. Všem zúčastněným děkujeme za příjemně strávené odpoledne.

Za RR Petra Pešková

HALLOWEENSKÉ STRAŠENÍ

Letos jsme si Halloween užili trochu jinak. Pro strašidelnou stezku jsme využili temné hranické nádraží. Stezka byla pestrá. Bylo na ní devět strašidel, která obývala: Pavoučí královna, Kostlivec, Bílá paní, Čarodějnice, Zloděj duší, Zombie,Vlkodlak, Sestřička Olí a Kloboučník se Srdcovou královnou. Byla to mrazivá listopadová sobota, ale i přesto se vydalo překonat svůj strach cca 120 dětí v doprovodu rodičů. Tímto bych chtěla poděkovat všem zúčastněným, kteří nás přišli podpořit. Především členům Rady rodičů a jejich dětem, kteří se na akci podíleli.

Za RR Petra Pešková

Komentáře jsou vypnuty.