7. třída novinky7. třída rozvrh 7. třída fotogalerie 

Sedmáci v muzeu

Sedmáci se v pondělí 27. května jeli podívat do chebského muzea. Čekal je zde program o Albrechtu z Valdštejna. Paní průvodkyně je provedla Valdštejnským okruhem a řekla jim spoustu zajímavostí. Žáky nejvíce zaujala vycpanina Valdštejnova koně, která patří k nejstarším v Evropě. Po programu jsme se odměnili zmrzlinou a poseděli jsme v příjemném prostředí vedle Špalíčku.

  Mgr. Markéta Dorotovičová

 

Letem Karlovým světem

Čtvrťáci a sedmáci se vydali na naučnou stezku hradem Loket. Stezka byla zaměřena na nejvýznamnějšího českého panovníka Karla IV. Hradní edukátorka jim předala spoustu zajímavých informací o panovníkově životě a vládě. Žáci dostali pracovní sešit, ve kterém si doma mohou plnit zábavné úkoly a prohlubovat tak své znalosti. Obě třídy si prošly celý hrad a největší úspěch měla hradní mučírna. I přes velmi chladné počasí se žákům Loket líbil.

 

Vánoční trhy v Hofu

Šesťáci a sedmáci si užili poslední předvánoční školní den na vánočních trzích v německém Hofu. Na trzích si každý přišel na své. Někdo si užíval jídlo, někdo si užíval obchody s oblečením a někdo si jen prostě užíval předvánoční atmosféru. Chválím žáky za to, že se nestyděli mluvit a domluvili se buď německy, nebo anglicky. Výlet měl úspěch a všichni se už těší na další podobný výlet.

                                                                                                           Mgr. Markéta Dorotovičová

              

 

 

Komentáře jsou vypnuty.