ŠKOLNÍ VÝLET IV. TŘÍDY

V úterý 14.6.2022 jsme se vydali na školní výlet do Františkových Lázní. Cestou do lesoparku Amerika si týmy připravily pro kamarády skvělou zábavu. Hnědý tým připravil soutěž v nošení míčku na lžíci. Černý tým vyzkoušel kamarády z poznávání přírodnin. Modrý tým potrápil ostatní sportovními výkony. Červený tým měřil nejdelší skoky.

V minizoo jsme ve výbězích a voliérách viděli koně, lamy, kachny, sovy sněžné a mývaly. Prozkoumali jsme dendrologickou zahradu se zajímavými rostlinami.

Svoje unavená těla jsme po malém občerstvení protáhli na dětském hřišti. Hezkým zážitkem byla jízda vláčkem, kterým jsme se svezli do města, kde jsme si prohlédli kolonády, lázeňské domy, prošli se parkem.

Tečkou v našem horkém výletním dni byl zmrzlinový pohár.

Děkujeme maminkám paní Bláhové, paní Dospíšilové a paní Berkovcové, že společně s námi prožily krásný výlet a za jejich trpělivost s námi rošťáky.

Těšíme se na další výlet!

 

 

Komentáře jsou vypnuty.