Sbírka pro kočičí útulek

Dne 15. 5. jsme společně s žáky třetí třídy předali sbírku pro opuštěné kočky organizace PlazKa (na Fb můžete dohledat pod názvem PlazKa – Pomáháme lidem a zvířatům Klubíčko Aš z.s.), která probíhala na naší škole v měsíci dubnu. Zapojili se nejen žáci naší základní školy, ale také učitelé a široká veřejnost. Sbírka se uskutečnila již podruhé v tomto školním roce. Na podzim a nyní na jaře. Opět se podařilo posbírat spoustu materiálních darů, které budou předány na jednotlivá místa, kde budou potřeba. V jarních měsících se všechny organizace zabývající se pomocí kočkám v nouzi potýkají s velkým nárůstem nechtěných a nemocných koťat, bylo nám proto ctí, že jsme mohli předat nemalou materiální pomoc, která jistě nebyla poslední. Přejeme si, aby náš svět byl plný radosti a šťastných živých tvorů. Děkujeme všem, kteří se zapojili, bez vás by to nešlo. 

            Mgr. Kateřina Křížová

Komentáře jsou vypnuty.