divadlo Léto

Po čtvrté se žáci první, druhé a třetí třídy zúčastnili interaktivního divadelního představení Divadla letadla o ročních obdobích. Tentokrát hrálo hlavní roli léto. Herci s dětmi prožili proměny přírody i nejrůznější letní aktivity. Viděli vývoj motýla z housenky přes kuklu až do krásného barevného motýla, sbírali zeleninu na zahrádce, viděli dozrát třešně na stromě, kolem táboráku opékali buřty a zpívali písně, seznámili se s koloběhem vody v přírodě, dověděli se, jak se chovat při bouřce, a na konec letěli letadlem k moři. Tam si zopakovali různé plavecké styly, hráli si v písku a nezapomněli se samozřejmě namazat opalovacím krémem, aby se nespálili. Teď už jen počkat na prázdniny, aby si takové skvělé léto mohli žáci užít s rodinou a kamarády i v reálném životě.

Mgr. Dana Nasadilová

Komentáře jsou vypnuty.