O Balynce, dobrém štěněti, a třídě nízkých kamarádů

V úterý 17.1.2023 se žáci prvního stupně od první do čtvrté třídy zúčastnili divadelního vystoupení v Besedě. Herci z Divadla dětí v Karlových Varech přijeli zahrát pohádku zaměřenou na ekologii, konkrétně na třídění odpadů. Zatoulané štěně Balyna potká kocoura Roberta, kocouřího čaroděje. Ten by chtěl předvést čarování, ale nemůže tak učinit v zaneřáděném prostředí. Několikrát se Balyna s pomocí kluků z ulice snaží v okolí uklidit, ale vždy tam někdo zase natropí nepořádek. Nakonec se s pomocí dětí z publika podaří nepořádek uklidit, roztřídili vše do správných barevných popelnic a kocour Robert mohl předvést své kouzlo. Hravou interaktivní formou si žáci zopakovali, jak správně odpad vytřídit.  

          Mgr. Dana Nasadilová

 

 

Komentáře jsou vypnuty.