Zápis do 1. třídy

Letošní zápis byl opravdu hodně povedený.

Organizace byla skvělá – 5 zapisovacích míst, 5 zkoušejících učitelek a 2 asistentky pedagoga, které zabavily děti hrami před vlastním zápisem. Zápis byl plynulý a příjemná atmosféra setřásla nervozitu i u těch dětí, které měly obavy ze zápisu. Děti obdržely stojany na tužky ve tvaru pejska nebo kočičky. Prvňáci jim vyrobili medaile, nechyběl pamětní list a sladkost. Děkuji i knihovnici Blance za fotografování všech dětí až do konce. Děkuji všem učitelům a asistentkám, kteří se podíleli na přípravě a průběhu zápisu. Všem budoucím prvňákům přeji úspěšný  start do školy.                     

                                                                                                                                                         PhDr. Hana Levá

Komentáře jsou vypnuty.