Výstava „Vánoce v Krušnohoří“

Hrad Loket vyhlásil jako doprovodný program výstavy Vánoce v Krušnohoří 2023 výtvarnou soutěž. Z došlých 35 betlémů měla ZŠ Hranice pět. Čtyři v kategorii 11 až 14 let. Ve věkové kategorii 6 až 10 let vyhráli páťáci první místo. Nejlepší práce vybírala komise složená z přizvaných výtvarníků, expertů a zástupců města Loket. Vyhlášení proběhlo v rámci akce Krušnohorské vánoční trhy. Kromě věcných cen dostali páťáci krásný diplom a čestnou vstupenku pro celou třídu na hrad Loket. Cenu převzala učitelka výtvarné výchovy Eva Švarcová a žákyně pátého ročníku Tereza Kunášková. Je to velký úspěch! Kdo by se chtěl na betlémy ještě podívat, výstava je veřejnosti přístupná v prostorách hradu ještě do 7. ledna 2024.

                 Eva Švarcová

 

 

Komentáře jsou vypnuty.