Souboj míčů

První jarní sportovní soutěží pořádanou žákovským parlamentem ZŠ Hranice byl „Souboj míčů“. Jedná se o jednoduchou týmovou hru vhodnou pro mladší žactvo. Zúčastnili se chlapci a děvčata od druhé po šestou třídu. Svůj tým měli třeťáci, čtvrťáci a zbylá děvčata a chlapec z druhého, pátého a šestého ročníku vytvořili mixtým.

Hned první zápas skončil nerozhodně, další utkání ovládli čtvrťáci, kteří se stali zaslouženými vítězi turnaje. O pořadí na druhém místě rozhodlo minutové prodloužení mezi mixtýmem a třeťáky. Namixované družstvo bylo úspěšnější a obsadilo druhé místo. Na bronzové pozici se umístili třeťáci.

Za vzornou spolupráci při organizaci akce děkuji děvčatům z osmé třídy: Viky Humlové, Ádě Čákorové, Sáře Řehákové a Nátě Nové.

Sportu zdar a míčovým hrám zvlášť!

 Jiří Tůma, ředitel turnaje

Komentáře jsou vypnuty.