Sbírka pro kočičí útulek

V listopadu a prosinci jsme na naší škole vyhlásili sbírku pro opuštěné kočičky. Nechtěli jsme finanční dary, ale materiální potřeby, jako například ručníky, deky, pelíšky, krmivo, dezinfekční a čisticí prostředky. Toto všechno se nám podařilo vybrat. Zapojili se nejen žáci naší školy, ale také široká veřejnost. Moc všem děkujeme. Ve čtvrtek 15. 12. jsme všechny vybrané věci předali p. Levové z neziskové organizace  PlazKa – Pomáháme lidem a zvířatům Klubíčko Aš z. s. Byla velmi potěšena a překvapena. Všichni víme, že problém opuštěných koček a nechtěných koťat je stále aktuální a jsme rádi, že přibývá lidí, kteří si toto uvědomují a pomáhají. Tato sbírka má na naší škole několikaletou tradici a rozhodně v ní budeme i nadále pokračovat. Moc všem děkujeme, jste úžasní.

 

Komentáře jsou vypnuty.