Sbírka pro kočičí Klubíčko v Aši

Rádi bychom poděkovali všem lidem, kteří se zúčastnili sbírky pro opuštěné kočky na Ašsku. O tyto kočky se stará mnoho dobrovolníků, kterým není osud těchto živých tvorů lhostejný. Pod záštitou paní Barčákové jim dávají krmení, lékařské ošetření, nechávají je kastrovat, aby nedocházelo k přílišnému rozmnožování a zbytečným úmrtím nechtěných koťat. Díky vám všem jsme jim mohli pomoci alespoň po materiální stránce, která jim velmi pomůže. Díky vaší pomoci se vybralo mnoho kočičích konzerv, několik kilogramů granulí, mnoho krabic mlíček pro koťata, hračky a pelíšky, nebo ručníky pro nemocné kočky. Dokonce i léky někteří přinesli. Je vidět, že sbírka, která se na naší škole stala už tradicí, je stále aktuální a spoustu lidí vždy osloví a rádi se do ní zapojí, i třeba maličkostí. Vše bylo předáno paní Barčákové, která byla ochotou lidí, kteří chtějí pomoci opuštěným kočkám, mile překvapena.

Ještě jednou moc děkujeme.

Žáci Základní školy v Hranicích

 

Komentáře jsou vypnuty.