Naši žáci 2. stupně na soutěži Odznaku všestrannosti

Dne 25. 4. 2023 se reprezentanti naší školy zúčastnili 9. ročníku halového Odznaku všestrannosti družstev v Aši. Pořadatelem soutěže byla ZŠ a MŠ Okružní a vše proběhlo ve sportovní hale v ulici G. Geipela.

Ve společnosti 3 ašských základních škol, ZŠ Františkovy Lázně, 6. ZŠ Cheb a samozřejmě i za naší účasti se strhly líté boje o co nejlepší výkony v jednotlivých disciplínách. Těmi byly hod medicinbalem, trojskok, leh-sedy, člunkový běh s driblinkem basketbalovým míčem a skákání přes švihadlo.

Naši sportovci se v nabité konkurenci neztratili, jejich výkony byly na úrovni osobních maxim a často i nad nimi, a tak si zaslouží pochvalu. Celkově naše družstvo obsadilo 5. místo a mezi školami ašského okrsku dokonce místo 3., což je hlavně vzhledem k velikosti naší školy velmi slušný výsledek.

Děkujeme všem sportovcům za dobrou reprezentaci školy!

Účastníci: Laura Mojcherová, Adéla Kašparová, Ellen Pešková, Viktorie Humlová, Mikuláš Labuda, Václav Hrouda, Martin Kutička a Saša Serednytskyj

 

 

Komentáře jsou vypnuty.