Kam po devítce?

Tuto otázku řeší rok co rok žáci, kteří splní povinnou školní docházku. A s nimi samozřejmě i jejich rodiče. Jednou z tradičních akcí, které jim mohou při leckdy nelehkém rozhodování pomoci, je návštěva prezentační výstavy středních škol Karlovarského kraje. Tedy i letos jeli děvčata a chlapci se svým třídním učitelem do Chebu. V prostorách průmyslové školy, která je součástí Integrované střední školy Cheb, měli možnost seznámit se s nabídkou učebních i maturitních oborů, které střední školy v našem regionu nabízejí. Jak ji využili a co si z ní odnesli, to se pozná v následujících týdnech. Podle posledních informací z MŠMT je termín pro podání přihlášek ke studiu středních škol 20. 2. 2024.

              Správnou volbu všem svým deváťákům přeje Jiří Tůma, tř. uč.

Komentáře jsou vypnuty.