duben akce školy

ZŠ informuje:

Ve středu 14. 4. 2021 jsme obdrželi sponzorský dar od MUDr. A. Cechlové z Aše. Jedná se o dětské respirátory a roušky pro žáky 1. stupně. Je milé, že někdo myslí na druhé a umí je obdarovat potřebnými pomůckami. Žáci je využijí především tehdy, když si zapomenou vlastní ochranu úst a nosu nebo nebudou mít vhodnou.

Děkuji za zprostředkování paní místostarostce MgA. P. Hoškové.

PhDr. Hana Levá, ředitelka školy

Sbírka na zvířátka

Konečně nám nastalo jaro. Období, kdy se probouzí příroda a rodí se spousta mláďat. Také se rodí spousta koťat, která nikdo nechce a snadným řešením, pro některé lidi, je jejich usmrcování nebo přehlížení. My toto neděláme. Uvědomujeme si, jak je důležité pomáhat všemu živému a opuštěným mláďatům obzvlášť. Proto naše škola opět vyhlásila sbírku pro ašskou organizaci Klubíčko, která pod vedením p. Barčákové pečuje o opuštěné kočky, kocoury a koťata. Pokud byste se chtěli sbírky zúčastnit, budeme rádi za jakoukoli materiální pomoc. Můžete nosit, krmivo, písek pro kočky, hračky, staré ručníky nebo prostěradla, která se dají vyvařit. Také čisticí prostředky a deky jsou potřeba. Moc děkujeme, že pomáháte a doufáme, že se tato sbírka stane tradicí.

Vše do sbírky noste do školy a kontaktujte p. Křížovou nebo p. Benešovou.