akce prosinec 202223

7. vánoční skotačení – 1. stupeň – Šna, Na

8. výtvarný projekt Cheb 3. třída

15. vystoupení sboru v Domově pro seniory -10.00 hod. – Le, Št

K pěkným a pravidelným  zážitkům pěveckého sboru patří zpívání pro seniory. Děvčata, i když v malém počtu (nemoc), zazpívala vánoční songy klasické, ale i ty moderní. Program byl proložen básněmi. Zazpívali jsme si společně i známější koledy. Senioři obdrželi od děvčat přáníčka, která vyráběli žáci 4. třídy. Děkuji všem, kteří se na uskutečnění akce podíleli.                                                PhDr. Hana Levá

Sbírka pro kočičí útulek

V listopadu a prosinci jsme na naší škole vyhlásili sbírku pro opuštěné kočičky. Nechtěli jsme finanční dary, ale materiální potřeby, jako například ručníky, deky, pelíšky, krmivo, dezinfekční a čisticí prostředky. Toto všechno se nám podařilo vybrat. Zapojili se nejen žáci naší školy, ale také široká veřejnost. Moc všem děkujeme. Ve čtvrtek 15. 12. jsme všechny vybrané věci předali p. Levové z neziskové organizace  PlazKa – Pomáháme lidem a zvířatům Klubíčko Aš z. s. Byla velmi potěšena a překvapena. Všichni víme, že problém opuštěných koček a nechtěných koťat je stále aktuální a jsme rádi, že přibývá lidí, kteří si toto uvědomují a pomáhají. Tato sbírka má na naší škole několikaletou tradici a rozhodně v ní budeme i nadále pokračovat. Moc všem děkujeme, jste úžasní.

16. vystoupení sboru v Besedě- 15.00 hod.

22. vánoční tradice a zvyky – 8.00 hod – zpěv u vánočního stromku