před rokem 5. třída

ROZLOUČENÍ S DEVÍTKOU
 
Čtvrťáci navštívili DOMOV PRO SENIORY V HRANICÍCH
 
Čtvrťáci na dopravním hřišti

 

Sportovní olympiáda

 

Výlet do Mariánských lázní

 

Návštěva farmy Kozodoj

V úterý 6. června jela naše třída na farmu Kozodoj. Tam nás přivítala paní ošetřovatelka, která nám pak dělala průvodkyni. Byli jsme se podívat hlavně u koníků, kde jsme se zdrželi úplně nejdéle. Pak nás vzala, abychom se podívali na prasátka, kůzlata, slepičky, perličky, krocany, kachny, křepelky, kohouty, králíky a malé sele. Nejlepší bylo, že jsme se s nimi mohli pomazlit a hladit je. V malém obchůdku jsme si pak koupili maličkost na památku. Moc se nám tam líbilo.

   Tereza  Kunášková, žákyně čtvrtého ročníku

 
 
Čtvrťáci v knihovně
 
Velikonoční tvoření ve čtvrté třídě
 
 
 
Vysvědčení 
 

 

Mikuláš ve čtvrtém ročníku

 

Čtvrťáci vyráběli přáníčka

 

Projekt – 30 let Česko

Komentáře jsou vypnuty.